Shopier nedir ve nasıl kullanılır merak ediyorsan hemen tıkla.

Shopier nedir? Sorusuna cevap arıyorsanız muhtemelen daha az sermaye ile e-ticarete daha sağlıklı adım atmak isteyenlerden olabilirsiniz. Ayrıca bürokrasi konusunda yaşanacak problemleri bir kenara koyarak gönlünüz daha rahat bir şekilde e-ticarete başlayabilirsiniz. Bu aşamada peki bu nasıl olacak, komisyon oranları nedir, kargo ücretleri nedir gibi pek çok soruyu aklınızdan geçirdiğinizi biliyoruz. Bütün bu sorularınızı cevaplandırmayı ve sizleri e-ticarette başarılarınızla tanımayı bizlerde çok istiyoruz. O halde haydi başlayalım.

Shopier Nedir?

Shopier sizleri bürokrasinin karmaşasından kurtararak e-ticarete kolaylıkla başlayabileceğiniz bir satış platformudur. E-ticarete başlamak isteyip de vergi levhası, şirket açmak gibi birçok detaylı konular kafanızı karıştırıyor olabilir. Shopier işte bu kafa karışıklığına son veren bir çalışma sistemiyle sizlere e-ticarette adım atmanızı sağlamaktadır.

Shopier ile birlikte satışlarınızı güvenle gerçekleştirebileceğiniz, ödemelerinizi düzenli olarak alabileceğiniz ve lojistik süreçlerde önemli avantajlar edinebileceğiniz bir dijital mağazaya sahip olursunuz.

Kısaca büyük bir AVM içerisinde masrafsız ve fazla yorulmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz. Shopier müşterilerinize ve size sunduğu güvenli hizmet standartlarıyla ticaretinizi çok daha sistemli bir oluşuma dönüştürecektir. Dijital pazarlama konusunda kendinize güveniyor ve ürün tedarik sürecinde gerekli oluşumu kurabiliyorsanız Shopier için sadece başvuru işlemlerini gerçekleştirerek satışlara başlayabilirsiniz.

Shopier Sizlere Neler Sunuyor?

Shopier’ı tercih etme noktasında sunduğu bazı hizmetlerin işlevselliğine değinmek istedik. Güvenilir online alışveriş sistemi, anlaşmalı kargo hizmeti, ücretsiz üyelik ve entegrasyon kolaylıkları Shopier’i tercih edilebilir kılan hizmet türleridir.

Güvenilir Online Alışveriş Sistemi

E-Ticarette hayati öneme sahip olan ödeme sistemleri ve ürün lojistik destek süreci Shopierle karmaşık bir hal olmaktan kurtuluyor. Müşteriniz ürünü satın almak istediğinde Shopierda yer alan dükkanınızı ziyaret ederek ürün sipariş işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Siparişi onayladıktan sonra ürünü hazırlayıp Shopier tarafından anlaşmalı kargolarla uygun fiyata gönderebiliyorsunuz. Bunun için Shopier tarafından verilen kodu ürünle birlikte kargoya vermeniz yeterli olacaktır.

Dijital Dükkan Tasarımı

Kendi ürettiğiniz ya da toptan alarak satışını yaptığınız ürünleri dijital dükkanınızda harika bir dizilimle sergileyebilirsiniz. Çünkü Shopier bu konuda sizlere muhteşem özellikler sunuyor.

Ürün fotoğraflarını etkileyici bir şekilde çekerek; merak edilen açıklamaları da en faydalı şekilde girebileceğiniz muhteşem bir dijital dükkan sizleri bekliyor olacak.

Anlaşmalı Kargolama Sistemi

Shopier anlaşmalı kargo sistemiyle ürünlerinizin lojistik sürecini daha az maliyetle daha düzenli bir hale getirir. Kargo ücretleri Shopier hesabınızdan otomatik olarak karşılanır ve böylece kargo sürecinde ayrıca bir ödemeye gerek kalmaz. Ayrıca kargo sürecinde her gönderi için ayrı ayrı form doldurmanıza da gerek kalmıyor. Shopier gönderileriniz için kargo kodunu otomatik olarak oluşturuyor ve gönderinizin kargo işlemi tamamlanıyor.

Ücretsiz Üyelik

Shopier’in avantajlı yönlerinden biri de ücretsiz üyelik sistemidir. Üye olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmadığı gibi üyelik süresince aylık farklı bir ücret de söz konusu değildir. Fakat ürünlerin satışıyla birlikte %2,99+0,49 Tl KDV hariç olmak üzere kesinti olmaktadır.

Shopier'da Satışa Nasıl Başlanır?

Her şey bir adımla başlar. Bu cümleyi hayatınızda farklı alanlarda ve farklı zamanlarda duymuşsunuzdur. Shopier’da ilk adımı atabilmek için birçok farklı durum söz konusu. Ürün tedariki, satış kanallarını keşfetme, hedef müşteriyi tanıma gibi birçok konudan bahsedebiliriz.

Eğer ürün tedarik süreci, dijital pazarlama yöntemleri ve kanalları hakkında gerekli bilgiye sahipseniz Shopier diğer önemli noktaların hepsinde sizi yormayacak hizmetlerle satış imkanını sunmaktadır. Bunun için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Gelin hep birlikte ücretsiz üyelik işleminin nasıl gerçekleşeceğini görelim.

Shopier Ücretsiz Üyelik Formu Doldurma

Ücretsiz Üyelik Formu

Shopier aracılığıyla e-ticarete başlangıç yapmak için gerekli koşulları sağladıktan sonra ücretsiz üyelik işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunun için shopier ücretsiz üyelik işlemleri sayfasına giriş yaptığınızda yandaki formla karşılaşacaksınız. Burada ki bilgileri doldururken yeniden değiştirme ve güncelleme yapamayacağınız alanlar olduğunu sakın unutmayın.

Burada gireceğiniz yanlış bilgiler ilerleyen zamanda ödeme ve sipariş alma gibi durumlarda problem olarak karşınıza çıkabilir. İstenen bilgileri girdikten ve aşağıda yer alan bilgi betinlerini inceledikten sonra hesap oluştur linkini tıklayabilirsiniz. Bu formu doldurduktan sonra üyelik işlemi tamamlanmış olacak.

Daha sonraki aşamada üyelik bilgilerinin yer aldığı benzer bir form daha dolduracaksınız.

Shopier üyelik bilgileri kısmında aşağıdaki bilgiler sizden istenecek:

Üyelik Tipi:

Adı Soyadı:

T.C No:

Doğum Tarihi:

Telefon Bilgileri:

Adres:

Daha sonraki aşamada banka bilgileri, satılan ürün ve hizmetler ve satış sayfalarıyla ilgili istenen bilgileri gireceksiniz. Tamamla menüsüyle birlikte üyelik bilgilerinin onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

Hesabınız Shopier politikalarına aykırı bir yapıya sahip olmadığı sürece 48 saat içerisinde onaylanacaktır. Fakat sürede farklılıklar olabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Shopier Dükkan Profili

Shopier Hesap Yönetimi

Shopier üyelik işlemleri için gerekli bilgileri girip üyelik bilgilerini doldurduktan sonra yandaki ekrana benzer bir profile sahip olacaksınız. Bu ekranı yönetim paneliyle birlikte size en uygun hale getirebilirsiniz.

Hesap yönetimi, siparişler, kampanyalar, iade ve tahsilat işlemleri, ürün yönetimi gibi pek çok farklı işlemi bu panel aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Shopier Entegrasyonlar

E-Ticaret sürecinde işimizi kolaylaştıran ve tek bir yönetim paneliyle bütün işlemlerimize tamamlamamızı sağlayan entegrasyonlar Shopier’da da işimizi kolaylaştırıyor. Facebook Bağlantısı, Etsy Bağlantısı, Modül Yönetimi ve Sipariş Bildirimi gibi entegrasyonlarla satış sürecinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Shopier ilerleyen zamanda daha farklı entegrasyonlarla işletmenizin cirosunu artıracak adımlar da atabilir. Bu konudaki güncel gelişmeleri takip etmenizi ve olası güncellemeleri bir an önce kullanmaya başlamanızı öneririz.

Shopiere'a başlamadan merak ettikleriniz varsa yorum olarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın🙂

Zytn Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button