Sefamerve Başarı Hikayesi

Sefamerve Başarı Hikayesi ile ülkemizin e-ticaret ve e-ihracat sektöründe önde gelen markalarından biri olmuştur. 2010 yılında kurulan ve oldukça popüler bir marka haline gelen Sefa Merve tesettür giyimle ön plana çıkarak yabancı ülkelerde tesettür giyime olan ihtiyacın tespitiyle global dünyaya açılma fırsatı yakalamıştır.

Farklı ülkelerde ve global düzeyde tekstil sektöründeki ihtiyaçların belirlenmesiyle başlayan bu başarı hikayesi bugün ülkemizde ve dünyada yeni fikir ve iş modelleriyle devam etmektedir. Sefamerve bugün 65’e yakan ülkeye ihracat gerçekleştirmekle birlikte aşağıdaki ürünlerde satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  • Tesettür Giyim Ürünleri
  • Ayakkabı
  • Çanta
  • Çocuk Kıyafetleri
  •  Aksesuar
  • Gıda Ürünleri
  • Ev Araç-Gereçleri
  • Başörtüsü
  • Büyük Beden Giyim Ürünleri

Sosyal Medyada Sefamerve

Sefamerve bugün sosyal medya araçlarını da en aktif şekilde kullanan e-ticaret markalarından biridir. Sefamerve kurucuları bugünkü başarılarında sosyal medya kullanımının önemini sıkça dile getirmektedir.

Sefamerve’nin sosyal medya başarı grafiğine ilişkin veriler aşağıda yer almaktadır:

İnstagram

 3,5 Milyon Takipçi

26,9 Bin Gönderi

Facebook

5.372.483 Beğeni

Sayısal veri olarak kısıtlı bir şekilde anlatabileceğimiz Sevamerve sosyal medya hesaplarını inceleyerek sosyal medyanın bu başarı hikayesine olan katkısını daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Ürünlerini e-ticaret sitesinde ve sosyal medya uygulamalarındaki mağazalarda başarılı bir şekilde sergileyen Sefamerve reklam stratejilerini de etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Televizyon reklamları, sosyal medya reklamları ve diğer dijital reklamlar Sefamerve’nin markasını geliştirme ve güçlendirme yolunda attığı adımlarda önemli katkılar sağlamaktadır.

Mehmet Okur ve kardeşi Oya Okur tarafından kurulan Sefamerve bugünkü başarı hikayesini ihtiyaçların yerinde tespitinden çıkan bir yolculukla başlatmıştır. Oya Okur’un yurtdışında geçirdiği yıllarda tesettür giyim konusundaki çeşitliliğin az olmasını değerlendirerek bir marka fırsatı oluşturmuştur.

Bu hikaye yeni hedefler, yeni hayaller ve başarılarla uzayacak görünüyor. Bu muhteşem hikayeden etkilenerek sizlerde kendi markanızı yaratmak için hayaller kuruyor musunuz. Cevabınız evet ise kapsamlı dijital danışmanlık hizmetlerimiz ile marka olma yolunda atacağınız önemli adımlarda bizlere ulaşabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Call Now Button