E-ticaret sitesi tasarım hizmetlerimizden faydalanın

E-Ticaret Sitesi Tasarım ve Yönetimi

E-ticaret sitesi tasarım hizmetlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Mobil internet kullanımının artmasıyla birlikte online alışveriş alışkanlığı da giderek artıyor. Pazarlama ve satış konusunda hizmet sunan işletmelerin de e-ticarete atılması gelecek için büyük önem arz ediyor.

Geçmişte kurulan pek çok internet sitesi bugün dijital pazarlama piyasasının önemli bir kısmına hakim durumda. Geciken her işletme de arama motorlarında sıralamada olumsuz etkileniyor. İşte bu sebeple bir gün daha geç kalmadan kendinize ait bir alışveriş sitenizi açmalısınız.

Bugün hala internet sitenizi açmamış ve bu konuda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bizlerde bu süreci yaşadığımız için sizlerle empati yapabiliyor ve gayet iyi anlıyoruz. Fakat dijital atılımlara ne kadar geç başlarsanız o kadar çok şey kaybedeceğinizi de hatırlatmak isteriz.

E-Ticaret Sitesi Tasarım İşlemlerini Bize Bırakın

E-Ticarete atıldığınızda kullanışlı, işlevsel ve hızlı bir internet sitesine sahip olmanız gerekiyor. Aslında tasarım aşaması e-ticaretin temelini oluşturuyor. Sağlam bir temelle şekil alan e-ticaret siteleri de kısa sürede kazanımlarını artırıyor. Tasarım konusunda bizimle çalışan müşterilerimize ilk söylediğimiz şey güvende olduklarıdır. İster WordPress tasarımlar ister özel yazılım e-ticaret siteleri olsun sektör analiziyle en iyi tasarımı hazırlıyoruz. E-ticarete başladığınızda elbette sizleri kaygılandıran, heyecanlandıran birçok farklı etkenle karşılaşacaksınız. Belki de pes ettiğiniz, başaramayacağım dediğiniz zamanlar olacak. Bunlar bu sürecin en doğal duygu durumlarıdır. Bu süreçte sağlıklı düşünmeye ve doğru kararlar vermeye ihtiyacınız var. İşte e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz de sizlerin kararsızlığa düştüğünüz zamanlarda çözüm önerileri geliştirmek için var. Müşterilerimizin işlerini geliştirmek ve satışlarını artırmak bizim en temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Dijital pazarlama konusunda teknik ve stratejik desteklerle bu hedefe ulaşabiliriz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri ile Yönetim Desteği Sağlıyoruz

E-Ticaret sitenizi açtınız ve ne yapacağınız bilmiyor olabilirsiniz. Bu konuda yönetim ve danışmanlık hizmetlerini sitenizin tasarımıyla birlikte ilk ay ücretsiz veriyoruz. Ayrıca bu ilk ayı eğitim desteği vererek sizin bu süreci yönetebilecek beceriler kazanmanızı destekliyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimizin alt kategorileri aşağıda yer almaktadır:

  • Fotoğraf Çekimi
  • Video Çekimi
  • Ürün Girişi
  • SEO Çalışmaları
  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Dijital Reklam Hizmetleri

Fotoğraf Çekimi

Dijital ortamlarda günümüze kadar ürünü sattıran detay ürün fotoğraflarıydı. Ürünlerin kullanıcı bakış açısıyla net bir şekilde fotoğraflanması dijital pazarlama için son derece önemliydi. Elbette bu önemin hala geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Ürün stüdyomuzda ürünlerinizin fotoğraflarını çekiyor ve sitenize girişini gerçekleştiriyoruz.

Video Çekimi

Fotoğrafın yerini artık giderek video alacak. Çünkü insanlar artık alacağı ürünleri daha detaylı bir şekilde incelemek istiyor. Video’nun bu özelliği e-ticarette yavaş yavaş kendini göstermeye başladı Bu sebeple geleceğe yatırım yapmak video ile mümkündür.

Satacağınız ürünlerin işlevselliğini anlatan videolarla satış potansiyelinizi artırabilirsiniz.

SEO Çalışmaları

SEO çalışmaları sitenizin arama motorlarında yer edinmesini sağlar. Arama motorlarında ilk sıralar için sitenize içerik yatırımı yapmalısınız.

Danışmanlık hizmetimizde blog içeriği desteği ve ürün seo çalışmasıyla seo desteği veriyoruz. Site tasarımı aşamasından online satış sürecine kadar bu çalışmamız talebinizle birlikte devam edebilir.

Dijital Reklam Hizmetleri

SEO uzun soluklu bir çalışmadır. Bu sebeple organik trafiği artırmak için çalışırken dijital reklamlara ihtiyacınız olacak. Böylelikle kısa sürede satış yapmak mümkün hale gelecektir.

Sosyal medya reklamları, Google Ads Reklamları ile iyi bir başlangıç yapmasını sağlıyoruz.

Kütahya E-Ticaret Danışmanlığı

Kütahya e-ticaret danışmanlığı hizmetimiz çok daha geniş kapsamlı bir hizmettir. Bulunduğumuz lokasyonun Kütahya olması sebebiyle ürün fotoğraf çekimi, video çekimi gibi işlemleri burada yapıyoruz. İl dışından ürün çekimi isteyen müşterilerimiz ürünlerini bize göndererek bu hizmetten faydalanabilir.

Bulunduğumuz lokasyonu iyi tanıyor olmamız sebebiyle Kütahya’da hizmet çeşitliliğimiz daha fazla. Şehrin sahip olduğu olanaklara doğrudan hakim olmamız burada bizi avantajlı kılıyor. Bu avantajı müşterilerimize fırsat olarak çevirmeyi sağlıyoruz.

Kütahya e-ticaret sitesi tasarımı ve danışmanlık hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Girişimci ruhunuzla bu sektörde bende varım dediğiniz zaman yanınızda olduğumuzu unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button