Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık hizmetleriyle sektörünüzde dijital dünyadaki hedeflerinize kısa sürede ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Dijital kanalları kullanarak yürüttüğümüz çalışmalarda ürün ve hizmetlerinizin satın alınabilirliğini artıracak tasarımları hazırlayarak paylaşıyoruz.

Sosyal medyanın gücünü ve diğer dijital platformların olanaklarını işletmeniz için bir fırsat haline getirerek özgün ve pekçok avantaja sahip dijital reklam stratejileri kurguluyoruz.

Dijital Reklamcılık Hizmet Kategorilerimiz

  • Facebook Reklamları
  • İnstagram Sponsorlu Reklamlar
  • Google Ads Reklamları
  • YouTube Reklamları

Dijital Reklam Stratejimiz

Sektörünüz, hedef kitleniz, çalışma sisteminiz gibi değişkenleri göz önünde bulundurarak sizin için en uygun dijital platformları stratejik bir yaklaşımla belirliyoruz. Uygun bütçeyle etkili reklam ilkemizi temel alarak çalışmalarımızı  yürütüyoruz. Rakip analizi, sektör analizi ve hedef kitle değerlendirmesi sonuçlarıyla birlikte reklam stratejilerimizi  kısa sürede hedefinize ulaşacak şekilde planlıyoruz.

  • Facebook Business Manager’i etkin kullanarak ürün ve hizmetlerinizin özel hedef kitleniz tarafından görülmesini sağlıyoruz.
  • Facebook, İnstagram uygulamalarına uygun ürün görsel çalışmalarını hazırlayarak sponsorlu reklamları profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz.
  • Retargeting sistemiyle birlikte sitenizi ziyaret eden müşteriler sosyal medyada sürekli olarak reklamlarınızı görebilecektir. Reklam bütçesi konusunda önemli avantajlar sağlayan bu sistemin kodlarını sitenize ekleyerek reklam maliyetinizi düşürüyoruz.
  • Google Ads Reklamları ile birlikte SEO çalışmalarımızı pekiştiriyor dijital dünyada ki hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanıza destek oluyoruz.

Facebook Reklamları

Facebook aracılığıyla ürün ve hizmetlerini öne çıkararak yapacağımız reklamlarla satışlarınızı artırıyoruz. Profesyonel tasarımlarla içerik desteği sunuyoruz.

İnstagram Reklamları

Profesyonel tasarımlarla ürün ve hizmetlerinizi İnstagram sponsorlu reklamlar aracılığıyla hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Organik takipçi desteğini hesaplarınıza sunuyoruz.

Google Ads Reklamları

Google Ads reklamlarıyla hedeflediğiniz anahtar kelimelerde kısa sürede ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Stratejik planlamayla en uygun bütçeyle reklamlarınızı gerçekleştiriyoruz.

YouTube Reklamları

Video içeriklerinin içerisine serpiştirilen video reklamlarla birlikte artık hizmetlerinizi bilmeyen kalmayacak. YouTube geniş kullanıcı kitlesini müşteri potansiyeli anlamında kullanmak için destek oluyoruz.

Dijital reklamcılık hizmetlerimizle fark oluşturmaya var mısınız? Uzmanlarımızla birlikte size en uygun stratejileri seçiyoruz.
Zeyttiin Danışmanlık Ajansı
Dijital Reklamcılık

Dijital Reklam

Dijital reklamda en önemli üç parametre vardır. Bir hedef kitlenizi iyi analiz edip tespit etmelisiniz. İki bu hedef kitlenizin arzu ve problemlerini bilmelisiniz. Üç bu iki parametreye göre satış stratejileri geliştirmelisiniz. Sizin bir satış stratejiniz yok mu?

Call Now Button