ERP Kaynak Yönetimi

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)

ERP(Enterprise Resource Planning) kurumsal kaynak planlanmasının nitelikli yazılımlarla tek elden kolaylıkla yürütülmesini sağlayan bir yapıdır. Ticaret sürecinde finansman, insan ve ürün kaynağını sistematik bir işleve sokan aynı zamanda bunu en kısa sürede düzenli bir şekilde yapabilen dinamiğe sahiptir. E-Ticarette büyük öneme sahip olan ERP sistemi marifetiyle E-Ticaret siteniz ile muhasebe programınızı entegre ediyoruz. Böylelikle hem offline hem de online satış yapan işletmelere tam otomatik sistem kurarak bir kaç tuşla işlemleri sonuçlandırmalarına imkan sağlıyoruz. ERP aşağıda yer alan bütün kategorileri kapsamaktadır.

  • Üretim Yönetimi
  • Finans Yönetimi
  • Satış Yönetimi
  • Müşteri İletişim ve Etkileşimi Yönetimi
  • Lojistik Süreç Yönetimi

Ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde yönetebileceğiniz, insan kaynağı ihtiyacınızı en aza indiren ve çok yönlü tasarruf sağlayan ERP özel yazılımlarıyla işinizi daha sistemli bir hale getirmek oldukça kolay. Sitenize entegre edilen muhasebe programıyla birlikte ürün stoğu gibi birçok konuda önemli kazanımlar elde edeceksiniz. Kargo süreci, ürün teslimi, müşteri iletişimi gibi birçok noktada önemli avantajlar sunan bu sisteme sahip olmak için hemen bizlere ulaşın.

ERP e-ticaret ve e-ihracat sürecini tek elden yönetebileceğiniz insan kaynağı ve mali açıdan önemli tasarruflar sunan yazılım sistemidir. Ticaret sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini destekleyen bu sistem müşteri memnuniyeti açısından da önemli olanaklar tanımaktadır.

ERP işini büyütmek, sistemleştirmek ve geliştirmek isteyen herkesin kullanabileceği bir yazılımdır. İster kobi girişimler olsun ister büyük işletmeler ERP kullanımı için herhangi bir sınırlama söz konusu değildir.

ERP elimizdeki kaynağı sistemli ve sağlıklı bir şekilde kullanmamızda önemli avantajlar sağlamaktadır. ERP hizmet seçiminde bugünün ve geleceğin ihtiyaçları kendi sektörümüz açısından değerlendirerek gerekli entegrasyon işlemleri yapılmalıdır. ERP hizmeti alırken bugünle birlikte geleceği de hesaba katmak daha tasarruflu geri dönütler sağlayacaktır.

ERP ile birlikte işinizde sağlıklı bir işleyiş ve muazzam bir düzen oluşturmaya var mısınız? Vakit kaybetmeden ERP sistemlerini sitenize entegre edelim.
Zeyttiin Danışmanlık Ajansı
ERP Desteği

ERP Sistemleri

E-Ticaret siteniz ile muhasebe programınızı entegre ediyoruz. Böylelikle hem stok takibini sağlıklı bir şekilde takip ediyorsunuz hemde online siparişlerinizi tek tuşla fatura ve kargo barkodu çıktılarınızı alıp siparişi saniyeler içerisinde tamamlıyorsunuz.

Call Now Button