Facebook pixel ile stratejik reklamlar için ulaşın.

Facebook Pixel - Tag Manager

Facebook Pixel ve Tag Maneger gibi araçlar yapacağımız çalışmalarının daha iyi dönüşler sağlaması için son derece önemlidir. Özellikle yapacağımız işlemleri tek alandan yürütmek ve ölçümleri tek araçtan sağlamak için bu tarz uygulamaların dijital dünyada kullanımı önemli kazanımlar sunmaktadır.

Facebook Pixel

Facebook Pixel; Business Manager aracılığıyla yapılan reklam çalışmalarının ne düzeyde etkili olduğunu değerlendirebileceğimiz bir araçtır. JavaScript koduyla kullanılan Facebook Pixel hedef kitleye uygun reklam hazırlanması konusunda en iyi rehber olabilecek araçlardandır.

Google Tag Manager

Google Tag Manager siteye trafik sağlayan ziyaretçilerin hareketlerini izleyebilmenizi ve kullanıcı davranışlarınızı değerlendirebilmenizi sağlayan bir koddur. Dijital pazarlama ve e-ticaret için önemli veriler sunan bu kod Google’nın diğer araçlarıyla kullanıldığında etkili çalışmaların yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Google Tag Manager sadece internet sitesini değil mobil uygulamaların kullanım durumlarını da değerlendirebileceğiniz özelliklere sahiptir. Uygulamaya yönelik kullanıcı davranışları hakkında önemli verilere bu kod grubu aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Facebook Pixel-Tag Manager Desteği

Facebook Pixel ve Tag Manager’in etkili bir şekilde kullanımıyla yeni dijital pazarlama olanakları ve stratejileri geliştirebilirsiniz. Bizler bu kodları siteniz ve hesaplarınız için kullanarak sürecin daha profesyonel şekilde yönetilmesine destek oluyoruz.

Facebook Pixel-Tag Manager

Dijital pazarlamada kazancınızı artıracak Facebook Pixel ve Tag Manager ile reklamlarınızdan en üst düzeyde verim alabilirsiniz.

Call Now Button