Google Ads Danışmanlığı

Google Ads Nedir?

Google Ads Google’ın arama sonuçlarında anahtar kelime bazlı ya da Google çözüm ortağı web sitelerinde görüntülü reklamlar yayınlamanızı sağlayan bir platformdur. Google Ads ile işletmenize ait istediğiniz anahtar kelimelerde arama sonuçlarında sponsorlu olarak gösterim, listeleme elde edebilirsiniz. Örneğin pasta satışı yapan bir işletme olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda sponsorlu olarak listelenebilirsiniz. Örneğin Beyoğlu pasta yazıldığında pastanenize ait reklamı organik arama sonuçları öncesinde ya da sonrasında gösterebilirsiniz. Anahtar kelimeye verdiğiniz tıklama başı bütçe ya da optimizaston değerlerine göre ilgili aramalarda Google’da yer almanız Google Ads ile mümkün.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google Ads yani eski adıyla Google AdWords reklam danışmanlığı, sitenize ve size özel bir Google Ads Danışmanını saat/maliyet ile kiralayarak sizin için çalışmasını sağlamanızdır. Google Ads danışmanlığı, Google’ın reklam servisi için verilen danışmanlık hizmeti modelidir. Google Ads Reklam Danışmanı kısaca size; Google reklamlarının planlanması ve yapılandırılması ile sektörünüze ve size özel bir danışmanlık sunmaktadır.

Google Ads / Neler Yapıyoruz?

Google Ads reklamlarıyla hedeflediğiniz anahtar kelimelerde kısa sürede ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Stratejik planlamayla en uygun bütçeyle reklamlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Google Ads Danışmanlık Hizmetlerimiz

Google Ads Reklam verme hedeflerinizi belirleyor, Hedef kitlenizi tanımlıyor, Rakiplerinizi inceliyoruz. Hedeflediğimiz satış stratejileri ve anahtar kelimelerle kısa sürede ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Bunu yaparken de yüksek bütçelerle değil Stratejik planlamayla en uygun bütçeyle reklamlarınızı gerçekleştiriyoruz.

  • Hesap yapısı ve kurulumu
  • Anahtar Kelime ve Teklif stratejisi
  • Günlük Bütçe Belirleme
  • Reklamın Gösterileceği Lokasyon Seçimi
  • Reklamların Hazırlanması
  • Kelime Eşleme Türleri
  • Özel Reklam Çalışmaları
  • Google Yeniden Pazarlama Reklamları
  • Google Ads ile Kitleye Yönelik Reklamlar
  • Sürekli Gözlem ve İyileştirme

Google Ads Reklamları İşletmeniz İçin Neden Önemlidir?

Google günümüzde dijital pazarlama sektörünün öncüsüdür ve Google’a reklam vererek firmanızın rekabet gücünü ve sektörünüzdeki pazar payını yüksek oranda artırabilirsiniz. Google reklamlarını kullanan firmalar reklama ayırdıkları bütçenin en az iki katını geri aldılar. 

Hemen hemen her potansiyel müşteri, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi bulmak ve sorunlarına çözüm bulmak için Google aramasını kullanır.

Daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla müşteri, daha fazla satış

Google Ads pazarlama kanalı üzerinden daha fazla satış elde etmek istiyorsanız,

Sertifikalı ve deneyimli Google Ads uzmanları, hesabınızı en uygun şekilde yapılandırır ve reklamlarınızı hedef kitlenize tam olarak ulaşacak şekilde yönetir. Sonuç: daha fazla müşteri, daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla satış!

Google Ads

Kişiler ve kurumlar herhangi bir ürün aradıklarında bunu yüzde doksanın üzerinde bir oranla Google arama motoru üzerinden yapmaktalar ve sıralama sonuçları içerisinde yer almak müşteri portföyünü ve gelirlerini artırmak isteyen firmalar için vazgeçilmez olmalıdır.

Call Now Button