zytn odeme kolaylıgı
Zytn Danışmanlık Ajansı Kimdir?

Zytn Danışmanlık Ajansı Dijitalleşme Sürecinde Başdanışmanınız!

Zytn Danışmanlık Ajansı kapsamlı dijital dönüşüm hizmetleriyle sizleri dijital dünyada bir adım öne çıkaracak hizmetleri sunmaktadır. Peki nedir bu hizmetler?

  • Web Tasarım
  • SEO- Arama Motoru Optimizasyonu
  • Grafik Tasarım Hizmetleri
  • Marka ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Dijital Reklamlar

Biz Kimiz?

2016 yılıyla birlikte e-ticaret ve e-ihracat sektöründe attığımız adımları bugün sektöre girmek isteyenlerle birlikte atıyoruz. Dijital pazarlama tecrübemiz ve sektördeki hayallerimizle dijital dünyada hayalleri olan herkesin yanındayız. HepsiBurada, Trendyol, GittiGidiyor gibi ulusal pazaryerleri; Etsy, Ebay, Amazon gibi uluslararası satış platformları gibi yeni pazaryerlerinde satışlarınızı artıracak projeler geliştiriyoruz.

Zytn Danışmanlık olarak hayalimiz birlikte başladığımız güzel yolculukları hiç bitmesini istemediğimiz eğlenceli bir yolculuğa dönüştürmek. Eğlenerek öğrenmek ve öğretmek; işimizi severek kazanmak ve kazandırmak ilkeleriyle çıktığımız bu yolculukta sizlerle olan başarı hikayelerimizi de portfolyomuza eklemek isteriz.

satis stratejileri

Çalışma Sistemimiz

Zytn Danışmanlık Ajansı olarak çalışma sistemimizi anında iletişim, disiplin, sürekli etkileşim ilkeleri üzerine oturtmuş bulunuyoruz. Müşterilerimizle mail ile iletişim kurmakla birlikte acil durumlar için karar merkezi olarak Whatsapp grupları oluşturuyoruz. Onaylanması gereken içerikler ve paylaşımlarla ilgili süreci hızla olması açısından Whatsapp aracılığıyla yönetiyoruz.

Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmesi ve sürece yönelik doğru bilgilerle doğru adımları atmasını sağlayabilmek adına öncesinde ücretsiz danışmanlık hizmetleri ve ücretsiz analiz hizmeti sunuyoruz.

Sektörel yenilikleri ve dijital dünyadaki gelişmeleri takip ediyor sizi etkileyebilecek durumlarda sektör ziyaretleri gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Bizim Hedefimiz Sizin Hayelleriniz!

100
Web Tasarım
250 +
Sosyal Medya Danışmanlığı
60 +
SEO Danışmanlığı
250 +
Farklı Proje ve Tasarımlar
Call Now Button