Çalışma Sistemimiz

Dijital platformlarda işinizi ve işletmenizi geliştirmek, satışlarınızı artırmak ve hedeflediğiniz kazanımlara ulaşmak için stratejik, sistemli ve düzenli bir çalışma süreciyle daima yanınızdayız!

Dijital dünyada başarıyı yakalamak ve işlerini büyütmek isteyen müşterilerimizin merak ettiklerini cevaplamak ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sunabilmek için 45 dakika ücretsiz danışma hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz danışmanlık süreciyle birlikte çalışma kararı alınırsa öncelikli olarak kapsamlı bir ihtiyaç analizi gerçekleştiriyoruz. Raporda dijital dünyada ki eksiklikler ve bu eksiklikleri giderebileceğimiz çözüm önerileri yer alıyor. Buradaki önerileri hedef kazanım olarak belirliyoruz.

Hedef kazanımlara yönelik yapılacak çalışmaların planlanmasıyla birlikte içerik ekleme, sosyal medya içerikleri hazırlama, site içi ve dışı optimizasyon gibi konularda gerekli hamleleri yapıyoruz.

Hizmet anlaşması sürecinde belirlenen aralıklarla yapılan çalışmaların ve kaydedilen ilerlemelerin raporunu düzenli olarak paylaşıyoruz. Raporun sunduğu verileri baz alarak yeni hedefler belirliyor ve yeni çalışma planları oluşturuyoruz.

Devlet teşvikleri, web sitesi yönetim desteği ve daha pek çok önemli hizmeti danışmanlık sürecimize dahil ederek e-ihracatta başarıyı yakalayacağız.

Sosyal medyanızı profesyonel bir yönetimle ilgi çekici paylaşımlarla güçlendiriyoruz. İlgi çeken tasarımlar, hikâye paylaşımları ve daha birçok farklı hizmet.

İster global pazar yerlerini ister seniz ulusal pazar yerlerini web sitenize entegre ederek tek siteden yönetebilmenizi sağlıyoruz.

Kullanıcı deneyimi test edilmiş, özel olarak hazırlanmış arayüz ile dijital dünyada atacağınız adımları sağlam temele dayandırıyoruz.

Kullanıcı deneyimi test edilmiş, SEO mühendisliğiyle tasarlanan e-ticaret ve kurumsal web sitenizi tasarlıyoruz.

Bütçenizi sağlıklı bir şekilde yönetebilmeniz ve yatırımlarınızı en az riskle şekillendirmeniz için finansal danışmanlık hizmetini kapsamlı raporlarla sunuyoruz.

Android ve IOS uygulamalarınızı tasarlayarak kullanım takibini gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı deneyimi yüksek ve hızlı çalışan uygulamalarla dijital dünyada far oluşturun.

Sosyal medya hesaplarınız ve web sitenize olan dönüşümleri satışla bitiren stratejileri topladığımız dijital veriler etrafında şekillendiriyoruz.

Facebook, İnstagram, YouTube, Google gibi dijital platformlarda hedef kitlenize uygun reklam faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

SEO

SEO Mühendisliğiyle hazırlanmış web sitelerinizi size teslim ediyoruz. SEO Danışmanlığı hizmetiyle arama motorlarında en üst sıraları hedefliyoruz.

E-Ticaret danışmanlığı sürecinde web site yönetimden, sosyal medya danışmanlığına kadar kapsamı genişletilmiş hizmet sunuyoruz.

Funnel sisteminin filtreleme özelliğiyle hedef müşteriye kısa sürede ulaşabilen ve ulaşılan kitleye satışı gerçekleştirebilen stratejiyle çalışıyoruz.

E-Ticarette Başarı Hikayeleri

Trendyol Başarı Hikayesi

Trendyol Başarı Hikayesi Trendyol başarı hikayesi ülkemizde birçok kişinin duyduğu ve bildiği bir hikayedir aslında. Türkiye'de en köklü e-ticaret markalarından...

Alibaba Başarı Hikayesi

Alibaba başarı hikayesi bugün dillere destan bir şekilde yayılıyor. Ve bu başarı hikayesi yeni serilerle ve güncellemelerle devam ediyor. Alibaba...

Sefamerve Başarı Hikayesi

Sefamerve Başarı Hikayesi Sefamerve Başarı Hikayesi ile ülkemizin e-ticaret ve e-ihracat sektöründe önde gelen markalarından biri olmuştur. 2010 yılında kurulan...

Call Now Button