ios uygulama geliştirme hizmetlerimizden faydalanın!

Mobil Android İOS Uygulama Tasarımı

Mobil internet kullanımı her geçen gün artarken mobil özelliklerin de hızlı bir gelişim gösterdiğini görüyoruz. Mobil uygulamaların kurumsal kimliği temsil etmedeki gücü ve hizmet kolaylaştırıcılığı açısından sağladığı avantajlar dijital dünyada mobil uygulama sahibi olmayı da zorunlu kılıyor.

Kullanıcı deneyimi yüksek profesyonel bir tasarımla hazırlanmış Android ve İOS uygulama tasarımlarıyla mobil uygulamanızı tasarlayarak yönetim sürecinde her türlü teknik desteği sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Adımları

  • Sektörel ve Dijital İhtiyaç Analizi
  • Rakip Analizi
  • Kullanıcı Deneyimi Testi
  • Programlama
  • Son Test
  • Yayınlama

Sektörel ve Dijital İhtiyaç Analizi

Eğitim, ticaret, eğlence gibi farklı sektörlerin dinamiklerini esas alan hızlı, işlevsel ve kullanışlı mobil uygulama tasarımlarını hazırlıyoruz. Talep ettiğiniz özellikleri, uygulama da ki hedeflerinizi ve sektörünüzün uygulamaya elverişliliği gibi konuları dikkate alarak sizlere ve müşterilerinizi en kullanışlı mobil uygulamayı sunmayı hedefliyoruz.

Rakip Analizi

Dijital dünyada rakiplerin tecrübelerinden ve yaptığı çalışmalardan haberdar olmak gerekli teknik ve dijital bilgiye sahip olduğumuzda oldukça kolaydır. Bu anlamda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri kullanarak sektörünüzde fark yaratan rakiplerinizin mobil uygulamalarını analiz ediyor ve eksiği olmayan daha farklı özelliklere sahip Android ve İOS uygulamalarını sizin ve hedef kitlenizin kullanımına sunuyoruz.

Programlama

Sektör analizi, rakip analizi ve değerlendirme süreçlerini tamamladıktan sonra istenen uygulamanın programlanma aşamasına geliyor. Sürecin başından beri planlı ve programlı yürüttüğümüz taslağı gerekli işlemlerle programlıyor, test aşamalarını yapıyor ve değerlendirmenize sunuyoruz. Geri bildirimlerinizle birlikte yeniden gözden geçirip gerekli revizeleri gerçekleştiriyoruz. 

Son Test

Android ve İOS uygulamanın programlanmasından sonraki değerlendirme süreci tamamlandığında uygulamayı kapsamlı bir testle son değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Bu değerlendirme sonucunda uygulamanın çalışma biçimi, uygulamayla yapabilecekleriniz gibi konularda detaylı bilgi sunan bir raporda size veriliyor.

Yayınlama

Uygulamanızın tasarım süreci ve değerlendirmeleri tamamlandıktan sonra hazır hale getirilerek mobil uygulama marketlerinde yayınlanır. Google Play, App Store gibi marketler aracılığıyla hedef kullanıcılarınız uygulamayı indirerek kullanabilecektir. 

Uygulama Geliştirme

Uygulamaların kullanımı ve geri dönütleriyle ilgili Google Analytics gibi çeşitli araçlar vasıtasıyla kullanım durumuyla ilgili raporlar sunuyoruz. Bu raporlar neticesinde ve uygulamayı kullananların önerileri doğrultusunda uygulamalara yeni özellikler ekleyerek sürekli gelişime sahip uygulama yönetimini destekliyoruz.

Mobil uygulamaların kurumsal kimliği temsil etmedeki gücü ve hizmet kolaylaştırıcılığı açısından sağladığı avantajlardan faydalanmak istemezmisiniz!
Zeyttiin Danışmanlık Ajansı
Mobil Uygulama Danışmanı

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulama tasarımlarıyla birlikte geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Android ve İOS uygulamaları hayalinizdeki tasarımlarla birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Call Now Button