Misyonumuz

Zytn Dijital Danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin işlerine değer katmayı ve daha fazla kazanç sağlamayı hedefliyoruz. Yurtdışına satış yapmak, ülke içerisinde e-ticaret yapmak gibi hayalleri olan ve hayallerinin peşinden koşacak insanların yanında olmak en temel motivasyonumuz.

Hayalleri ve hedefleri olan girişimcilerle yeni projelere imza atmak ve bu projelerin başarı hikayelerini birlikte yazmak için sabırsızlanıyoruz. Dijital danışmanlık hizmetlerimizi ihtiyaçlar, sektör analizleri, müşteri değerlendirmeleri gibi yüzlerce detay etrafında şekillendirerek sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliğini de artırıyoruz.

  • Teknik Destek Hizmetleri ve Danışmanlık
  • Yönetim Desteği Hizmetleri
  • Pazarlama Danışmanlığı
  • Kapsamlı Dijital Dönüşüm
  • Proje Geliştirme Hizmetleri
  • Araştırma-Geliştirme Hizmetleri

Dijital dünyadaki rehberiniz sloganıyla sürdürdüğümüz hizmetleri yukarıdaki kategoriler etrafında şekillendiriyoruz. İhtiyacınız olan ve talep ettiğiniz hizmetleri sizlere değer katacak yaklaşım ve stratejilerle sunmak en temel ilkemiz.

Dijital Danışmanlık Hizmetleri

  • Dijital Reklamlarınızı Hazırlıyor ve Paylaşıyoruz!

Dijital dünyaya yeni açılan herkesin yolu dijital reklam durağından geçer. Dijital reklam durağından gideceğiniz hedefe sizleri doğru strateji ve özgün yöntemlerle götürmek bizim temel misyonumuz. Google reklamları, Facebook-İnstagram reklamları ve diğer dijital reklam kanallarını etkili bir şekilde kullanarak fark yaratmayı hedefliyoruz.

  • Dijital Pazarlama ile Satışlarınızı Artırıyoruz!

Fiziksel mağazanızda sadece mağazanızın önünden geçenlerin incelediği ve satın aldığı bir çalışma sistemine ek olarak ürünlerinizi sürekli birilerinin gördüğü bir sistem daha ilave ediyoruz. Böylelikle 7/24 satış yapma imkanını elde ederek gelirlerinizi büyük ölçüde artırmanıza destek sunuyoruz.

Dilerseniz ürünlerinizin yurtdışı pazarlara çıkmasını sağlayarak e-ihracat gibi büyük hayallerin içerisinde güzel gerçekleri birlikte yaşayabiliriz. Etsy, Ebay, Amazon gibi küresel pazaryerlerinde ürünlerini sergileyerek kazancını katlamak için sizinle birlikte çalışmaya sabırsızlanıyoruz.

  • Web Tasarımlarınızı Hedef Kitlenize Uygun Temalarda Tasarlıyoruz!

UI-UX  tasarımlarla hedef kitlenize en uygun temayı; kurumsal kimliğinize en uygun renklerle donatarak sizlere muhteşem bir site sunuyoruz. Ayrıca SEO mühendisliğiyle hazırladığımız internet sitenizde arama optimizasyonu noktasında problemsiz bir kullanım sunacağını da garanti ediyoruz.

Kısaca dijital dünyada siz isteyin biz yapalım diyerek ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Birlikte başarı hikayeleri yazmak misyonuyla sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

 

Call Now Button