Pazaryeri Entegrasyonu

E-Ticaret sürecinde kısa sürede kazanç elde edebilmek açısından online pazarları kullanmak son derece önemli. Ürünlerinizi bu pazarda tanıtıp satışlarınızı yaparken aynı zamanda kendi sitenize trafik alarak sitenizin dijital dünyada marka olmasını da sağlayabilirsiniz. İnternet sitenize bu pazar yerlerinin entegrasyonunu yaparak çok daha verimli bir çalışma yürütebilmeniz noktasında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Pazaryerlerine yaptığımız entegrasyon işlemleriyle birlikte sizi yüksek maliyetli ödemelerden kurtararak tek seferde yapacağınız ödemeyle pazaryerlerini kendi sitenizden yönetebilmenizi sağlıyoruz.  Pazar yeri entegrasyonuyla aşağıdaki kazanımları işinize ve işletmenize kazandırmaya ne dersiniz?

  • Ülke çapında hizmet sunan pazar yerlerini tek siteden yönetebilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetlerinizin alınma potansiyelini yükseltebilirsiniz.
  • Kendi e-ticaret sitenizin tanınması için kullanıcı dikkatini çekerek aynı zamanda sitenize trafik akışı sağlayabilirsiniz.
  • Zamandan ve mekândan tasarruf ederek ülkenin dört bir yanında güvenli bir şekilde satış yapabilirsiniz.
Ulusal ve küresel düzeyde satış yapan online pazarları e-ticaret sitenize entegre ederek ürünlerinizi daha geniş bir kitleye sunmak ister misiniz?
Zeyttiin Danışmanlık Ajansı
Pazar Yeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyon Şirketlerine Yıllık Binlerce Lira Vermenize Gerek Kalmadan Bir Sefere Mahsus Ödeme Yapıyor Ömür Boyu Kullanıyorsunuz. Hemde Tüm Pazar yerlerinizi Kendi E-Ticaret Sitenizden Yönetebilirsiniz.

Call Now Button