Trafik İçin Değil Dönüşüm İçin SEO

SEO çalışmalarının nihai hedefi dönüşüm sağlamak… Telefon almak, satış yapmak, bilgi vermek ziyaretçinize fayda sağlamaktır. Size sitenize herkesin ziyaret edeceği bir SEO çalışması kesinlikle yapmıyoruz.

Biz SEO çalışmalarımızla birlikte sitenizi arayanların kolayca bulabildiği bir site haline getiriyoruz.

Sizden gerçekten hizmet almak isteyenlerin size hedef kelimelerle ilk sıralarda ulaşabildiği bir optimizasyon gerçekleştiriyoruz.

Bunun için sizleri bolca rahatsız ediyor; işinizin, hayallerinizin, hedeflerinizin ve sektörünüzün önemli detaylarına bir arkeolji çalışması yaparcasına inceleme gerçekleştiriyoruz.

Dönüşüm İçin SEO Yaparken Size Soracaklarımız Var!

Hedef Kitle

Hedef kitlemizin nerede yaşadığı, nelerle ilgilendiği, hangi yaş aralığında olduğu, yoğun olarak hangi platformlarda vakit geçirdiği yapacağımız çalışmaları şekillendirmemizde büyük rol oynuyor.

Ürün, hizmet, bilgi gibi birçok taleple hedef kitlemiz sitemizi ziyaret edebilir. Doğru ve faydalı bilgileri okuyarak ve bu bilgilerle hizmetlerinizin tecrübesini aktararak müşterilerinizin ziyaretini dönüşüme çevirebilirsiniz.

Herkesin aynı yüze sahip olduğu bir ortamda aradığınızı bulmak elbette zor olacaktır. O yüzden sizi müşterilerinizin arasında iyi yönde ön plana çıkaran bazı özelliklere sahip olmalısınız.

Bu özellikleri sizinle birlikte düşünüp geliştireceğimiz. Markanızı bilinir hale getirecek birçok yeni özellik ekleyeceğimize inanıyoruz. Bunu birlikte başaracağız…

Sektör Analizi

Sektörde ne gibi hizmetler veriyorsunuz? Hangi ürünleri satıyorsunuz? Yaşadığınız problemler, sizleri ve rakiplerinizi farklı kılacak etmenler neler?

Sektörünüzle ilgili ne kadar detaylı bilgiye sahip olursak sizi o kadar kolay bulunabilir hale getiririz.

Ürün ve hizmet kalitesi, hız, disiplin, satış stratejileri gibi farklı kriterler etrafında sektörel rekabetteki konumunuzu nasıl buluyorsunuz?

Sektörde sizi öne çıkaracak adımları atmak dijital dünya için güçlü bir adımdır.

Küresel ve uluslararası satış pazarları, sosyal medya, dijital reklamlar gibi dijital bileşenler açısından sektörünüzde nasıl bir rekabet olduğu çalışmalarımızın şekillenmesinde önemli bir etkiye sahip.

Çalışmalarımızı bu sorunun etrafında temellendiriyoruz.

İhtiyaç Tespiti

İnternet sitenizdeki linklendirme yapısı, sayfa düzeni, kullanıcı deneyimi, site hızı ve işlevselliği konusundaki ihtiyaçlarınızı tespit ederek çalışmalarımıza start veriyoruz. 

Hikaye paylaşımlarınız, post paylaşımlarınız, Reels gibi etkileşimi yüksek içerikler açısından nasıl bir sosyal medya yönetimine sahip olduğunuz sitemizi dışardan destekleyebilmek için en önemli etmendir.

Sizler için etik ve kurallara uygun şekilde muhteşem bir sosyal medya yönetimi sunarak SEO’yu bütün olarak destekleyebiliriz.

SEO’yu dönüşümle taçlandırmak ve dijital pazarlamayı başarılı bir şekilde yürütmek için güçlü stratejilere ihtiyacımız var. İhtiyaçlarınızı tespit ederek kurgulayacağımız stratejiler bize ileriye dönük başarılar vaat ediyor.

SEO Hizmetimizi Geniş Kapsamlı Olarak Sunuyoruz

Genel SEO Hizmetlerimiz

image

Teknik SEO

Google araçlarının kurulması, hataların giderilmesi ve site sağlığının güçlendirilmesini kapsar.

image

İçerik Düzenleme

Site yer alan içeriklerin kullanıcı deneyimine uygun olarak düzenlenmesi ve yeniden üretilmesi sağlanır.

image

Link İnşası

Site içi ve dışı linklendirmeler yapılarak ziyaretçilere fayda sağlayan yönlendirmeler inşa edilir.

image

Sosyal Medya

Sosyal medyanın sitelerle köprü kurması sağlanır. Oluşturulan içeriklere dijital reklamlarla ziyaretçi çekilir.

E-Ticaret SEO Hizmet Kategorimiz

image

E-Ticaret Sitesi

Sitenin altyapısına uygun teknik düzenlemeler yapılır. Ürün açıklamaları, görselleri ve blog içerik desteği sunulur.

image

Trendyol

Ürünlerinizin satışını artıracak teknik, içerik ve reklam çalışmaları hazırlanır. Satış artırmak hedeflenir.

image

Hepsi Burada

Ürün satışlarınızı artıracak optimizasyonları gerçekleştiriyoruz. Ürün çekimi, içerik oluşturma ve doğru açıklamalar..

image

Diğer Pazayerleri

Çiçeksepeti, Gittigidiyor, n11 gibi pazaryerlerinde satış artırıcı SEO reklam çalışmalarını planlıyor ve yürütüyoruz.

E-İhracat SEO Hizmet Kategorimiz

image

E-İhracat Sitesİ

Güçlü alt yapı, hedef pazarlara uygun içerik tasarımları, UI-UX Tasarımlarla sitenizi güçlendiriyoruz.

image

Amazon

Amazon mağazanızı müşterilerinizin ilgisini çekecek bir mağazaya dönüştürüyor ve satışlarınızı artırıyoruz.

image

Etsy

Kapak tasarımları, ürün görsel düzenlemeleri, ürün başlık ve açıklamaları, etiketlere sihirli dokunuşlar.

image

e-Bay

Ürün başlıkları, etiketleri ve açıklamalarını düzenleyerek ücretsiz görünüm ve etkileşim artırımı sağlıyoruz.

SEO'DA FARKLI OLDUĞUMUZU İDDİA EDİYORUZ!

Tasarımlarımız hedef kitlenizin ilgisini çekiyor ve içeriğimizle fayda sağlıyoruz. Böylelikle kullanıcı sitenizden hemen çıkmayarak aradığını buluyor ve sitenizden mutlu olarak ayrılıyor.

Oluşturduğumuz içerikleri ziyaretçilerimizin yorumlarından, sorularından ve tecrübelerinden yaşanmışlıklarla dolu bir yapıda sitenize ekliyoruz.

Sektörünüzü ve hedef kitlenizi derinlemesine analiz ediyor. Elbette sizi farklı kılacak olumlu yönlerinizi bularak dijital dünyaya yansıtıyoruz. 

Web tasarımınızı bizimle yapmanız durumunda SEO altyapısı güçlü, kullanıcı deneyimi yüksek ve hata vermeyen site tasarımlarını hazırlıyoruz.

Sizi biraz yorabiliriz çünkü kaliteli içerikler oluşturmak için sektörel bilginize ihtiyacımız var. En kaliteli içeriği oluşturmak için sizinle yoğun olarak iletişim kuracağız.

Müşterilerin verimle ayrılacağı, yabancı dil desteği entegre edilmiş ve uluslararası pazarlarda keşfedilebilirliğinizi artırıyoruz.

Kapsamlı Rapor ve Ücretsiz Analizler

İnternet sitenizin ihtiyaçlarını görmek ve yapacağınız çalışmalarda plan yapmak adına sizler için ücretsiz ve kapsamlı analiz raporu sunuyoruz. Ücretsiz analiz için ilgili formu doldurduğunuza ekibimiz en kısa sürede raporunuzu whatsapp aracılığıyla sizlere iletecektir.

Kapsamlı rapor talebinde bulunmak için formda bildirimde bulunabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve Sunduğumuz Kazanımlar

SEO Danışmanlığı

E-İhracata dönük SEO çalışmalarıyla sitenizin ve küresel pazarlarda ki mağazalarınızın işlevselliğini artırıyoruz. 

Kurumsal web sitenizin bulunduğunuz lokasyon ve dünya genelinde arama motorları tarafından kolayca bulunabilir hale gelmesini sağlıyoruz.

E-Ticaret sitelerinin teknik ihtiyaçlarından ürün açıklamalarına kadar kapsamlı çalışmalar yürüterek ürün satışlarının artış göstereceği süreğen bir akış elde ediyoruz.

Bulunduğunuz şehir lokasyonları içerisinde işletme ve mağazalarınızın arama motorları, haritalar gibi dijital platformlarda öne çıkmasını sağlıyoruz.

Kapsamlı SEO Analiz

Sitenizdeki kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyecek tüm durumları rapor içerisinde belirtiyoruz. Sitenizi daha sağlıklı hale getirmek için rehber niteliğinde öneriler sunuyoruz.

İçeriklerinizin kalitesini, kullanıcı deneyimini ve fayda sağlayabilirliğini puanlayarak raporluyoruz. İçeriklerinizde işlevselliği ve kullanıcı deneyimini artıracak gerekli bildirimleri sunuyoruz.

Sitenizin ilk açıldığı anda görünümü kullanıcının sitede kalmasını sağlamak için değerlidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcının sitenizde kalma isteğini koruyacak şekilde rapor bildirimi ekliyoruz.

Dışardan sitemize gelen linklerin toksitesi ve verimli olup olmayacağı hakkında gerekli bildirimler sunulur. Ayrıca taleple birlikte baclink alınabilecek sitelerle ilgili önerilere yer verilebilir.

Ücretsiz Hizmetler

Sitenizle ilgili bazı puanlamaları ve bu puanlara ilişkin yorumları ücretsiz olarak veriyoruz.

Talebinizle birlikte daha detaylı raporu kapsamlı olarak sunabiliriz. 

SEO ile ilgili gelişmeler, haberler ve işe yarar ipuçlarını sosyal medya kanallarımız aracılığıyla sizlerle paylaşıyoruz. 

SEO hakkında gelişmeleri değerlendiren, teknik bilgiler sunan, merak ettiklerinize cevap olabilecek blog yazılarımızla sizlere daima yardımcı olmaya  çalışıyoruz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle sizi ve işletmenizi tanıyarak başladığımız yolculukta sizleri daha iyi nasıl tanıtabileceğimizin planlarını yapıyoruz. Sitenizi ve SEO çalışması talep ettiğiniz diğer hesapları derinlemesine inceleyerek önce temel ihtiyaçları karşılayan adımlar atıyoruz.

İhtiyaç analizini raporladıktan sonra yapacağımız çalışmalarla ilgili kısa süreli ve uzun süreli hedefler planlayarak yapacağımız çalışmalara ilişkin taslak planları size gönderiyoruz. Planı onaylamanızla birlikte planlanan çalışmalar zamanında gerçekleştirilerek her ayın son gününde raporlaştırılmış şekilde size ulaşıyor.

Sitenizin tamamen sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağladıktan sonra sizlerden içerik talep ediyor ya da vereceğiniz direktiflerle kullanıcınıza en iyi fayda sağlayacak içerikleri üreterek sitenize ekliyoruz. İçerikler video, metin ya da fotoğraf olarak kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurularak seçiliyor.

Özetle özenli, titiz ve içinize sinen bir çalışma yürütüyoruz.

SEO Danışmanlığı

Google Dostu Hizmetler
 • E-Ticaret
 • E-İhracat
 • Kurumsal
 • Yerel
Ücretli

SEO Raporu

Sitenizi A'dan Z'ye İnceleyin
 • Teknik İhtiyaçlar
 • İçerik Değerlendirmeleri
 • Anahtar Kelimeler
 • Dış SEO
Popüler

SEO Free

Ücretsiz Hizmetler
 • Analiz
 • Rapor
 • 45 Dakika Danışmanlık
 • Eğitimler
Ücretsiz

SEO BLOG

12 Temmuz 2021 zeytinadmin

Etsy SEO Nasıl Yapılır?

Ürünlerinizin Satışlarını Artırabileceğiniz Etsy SEO Hamleleri Yurtdışına satış yapmak isteyenler ve satışlarını artırmak isteyenler öncelikle SEO çalışmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Nitekim...

1 Mayıs 2021 zeytinadmin

SEO Nedir-Nasıl Yapılır?

SEO Danışmanlığı kavramı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız muhtemelen bu konuda profesyonel destek arayışı içerisindesiniz. SEO çalışmaları bilgi ve tecrübe istediğinden sitenizin...

Call Now Button