Ücretsiz Analiz Sayfası

Zytn Danışmanlık ücretsiz analiz sayfasına hoş geldiniz. Dijital dünyada yapacağınız analiz, değerlendirme ve raporlar geleceğinize yapacağınız  en önemli yatırımlardır. SEO, e-ticaret, sosyal medya, reklam dönüşümleri gibi farklı alanlarda sizlere sunduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmetinin yanında ücretsiz analiz hizmetini de hediye ediyoruz.

Web sitenizin sağlıklı bir yapıya kavuşması ve kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunması sitenin işlevselliğini artıracaktır. Fakat site içi optimizasyon, hız değerlendirmeleri, yönlendirmeler sitenizin sağlığı açısından son derece önemlidir. Zytn Danışmanlığı farklı kılan önemli hizmetlerden biri de ücretsiz analiz hizmetiyle sitenize ait temel skor ve verileri sizlere yorumlayarak sunmasıdır.

Analiz raporunda sitenize ait veriler, hatalar, eksiklikler tespit edilerek bu eksiklikleri gidermenize yardımcı olacak öneriler yer almaktadır. Ayrıca bu önerilerde yer alan çalışmaları nasıl yürüteceğinize dair içeriklerde analiz raporunda bulunmaktadır.

Neden Ücretsiz Analiz!

Web sitenizdeki trafiği artıracak ve böylelikle satışlarınızda hedeflerinize ulaştıracak yöntem ve stratejilerimize güveniyoruz. İşinize, satışlarınıza ve bütçenize katkı sağlayacağımızı düşündüğümüz SEO yolculuğunda ücretsiz analiz hizmetini sunmamızın temel sebebi SEO alanındaki içsel motivasyonumuz ve uzmanlarımıza olan güvenimizdir.

Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz SEO raporunun yanında dilerseniz Kapsamlı Analiz raporu talebinde bulunabilirsiniz. Kapsamlı analiz raporu ücretsiz analizde seçeceğiniz 3 tercihi de içerisinde kapsayacak daha geniş verilere ve değerlendirmelere yer veren bir rapordur.

Ücretsiz analiz hizmeti ile birlikte raporunuzu değerlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için ücretsiz danışmanlık randevu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Google Seni Neden İlk Sıralara Çıkarmıyor Merak Ediyorsan Hemen Analizini Yap!

Analiz Kapsamı

İçerik Analizi

İçerik analizi kopya başlıkların bulunması, başlık yapılarının değerlendirilmesi, içerik şablonlarının yorumlanması şeklinde yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz alanda kaliteli içerik üretebilmeniz için sitenize özel stratejilerde öneri olarak sunulmaktadır. İçeriklerdeki linklemeler ve içerik başlık önerileri içerik analizi hizmetimizin en önemli boyutunu oluşturmaktadır.

Teknik SEO Analizi

Web sitenizin Semrush, Ahrefs ve Screaming From gibi araçlarla değerlendirerek önemli verileri sizlere sunuyoruz. Yorum ve değerlendirmelerimizi de gönderdiğimiz raporda öneriler şeklinde sunuyoruz.

  • Web Sitenizin Hız Durumu
  • Kırık Linkler
  • Kullanıcı Deneyimi Düşük Sayfalar
  • Baclink ve DR Bilgileri
  • Site İçi Hatalar

 

Strateji Geliştirme

Dijital dünyada sizi farklı kılacak strateji ve projelere ihtiyacınız olacak. Çünkü sizler sadece başkalarını taklit ederek başarılı olamazsınız. Sizi özgün kılan özelliklere sahip olarak tercih edilir bir marka olabilmelisiniz. İşte bu başarıyla birlikte işletmenizin hedeflerine ulaşması çok daha kolay olacaktır.

Bizler ücretsiz strateji geliştirme hizmetimizde sizlere rehber olabilecek önemli tüyoları ve ipuçlarını iletiyoruz. Ayrıca bununla ilgili yönlendirmeleri de rapor içerisinde ekliyoruz.

Ücretsiz SEO Analiz Formu-Zytn Danışmanlık
Call Now Button