UX/IX Tasarım

UX IX tasarım süreci kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü, hedef kitle, sektör, kurumsal kimlik gibi birçok bileşenin dikkate alındığı dinamik bir süreçtir. Projelerimizin her birinde gerekli analiz ve değerlendirme çalışmalarını yaptıktan sonra UX IX tasarım aşamasına geçiyoruz.

Hızlı, işlevsel, kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesine sahip olabilmeniz için en ince detayına kadar araştırma-geliştirme çalışmalarını yapıyor ve hayalinizdeki siteyi sizlere problemsiz bir şekilde sunuyoruz. 

Avantajlarınız

  • SEO Mühendisliğiyle Tasarlanmış Web Sitesi
  • Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi
  • Sektörel Uyum
  • Güvenilir ve Hızlı İşleyiş

UX IX Tasarım Sürecimiz

Uzun süreli kullanabileceğiniz sürekli gelişime açık, hızlı, işlevsel ve kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesi için planlı bir çalışma yürütüyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizle birlikte daha detaylı bilgileri sunuyor, web tasarım süreciyle ilgili merak ettiklerinizi cevaplıyoruz. Görüşmeler neticesinde işinize, size ve sektörünüze en uygun web sitesini tasarlayarak kullanımınıza sunuyoruz.

  • Öncelikli olarak web tasarım süreci nasıl işliyor, hangi konulara önem veriyoruz, müşterimizin talepleri neler, konuyla ilgili merak ettiği unsurlar gibi birçok konuyu ücretsiz danışmanlık hizmetimizle aydınlatıyoruz.
  • Müşterilerimizin talebi doğrultusunda sektör analizi, rakip analizi, hedef kitle analizi çalışmalarıyla tasarım sürecine ilişkin proje raporunu müşterimizle paylaşıyoruz. İhtiyaç duyulan gerekli özellikleri planladıktan sonra tasarım aşamasına geçiliyor.
  • Tasarım aşamasında SEO unsurlarını göz önünde bulundurarak hızlı, işlevsel, kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesini tasarlıyoruz. Tema, görünüm ve stil olarak müşterilerimize sunuyoruz. Müşterimizin geri bildirimleriyle birlikte revize işlemlerini yapıp onay için tekrar müşterimize sunuyoruz. Onayıyla birlikte kullanıcı deneyimine yönelik profesyonel olarak uygulanan testlerden alınan raporlarla birlikte siteyi tamamlanmış olarak teslim ediyoruz.
  • Site tasarımının tamamlanmasıyla birlikte müşterilerimizin daima yanında olduğumuz, teknik problemler karşısında destek olduğumuz bir süreç devam ediyor. Ayrıca sürekli gelişim odaklı bir yaklaşımla web sitelerinin daha işlevsel hale getirilmesi için yaptığımız çalışmalarla müşterilerimize rehberlik hizmetlerimiz de kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Avantajlı Dijital Destek Paketlerimiz

Web tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilerimize talepleri halinde aşağıdaki hizmetleri daha uygun ve avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Web sitenizin yönetimi konusunda profesyonel bir destek ihtiyacınız varsa Zytn Danışmanlık olarak bu ihtiyaçlarınızı kesintisiz bir şekilde karşılamak istiyoruz.

Arama Motoru Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlığı

Facebook aracılığıyla ürün ve hizmetlerini öne çıkararak yapacağımız reklamlarla satışlarınızı artırıyoruz. Profesyonel tasarımlarla içerik desteği sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel tasarımlarla ürün ve hizmetlerinizi İnstagram sponsorlu reklamlar aracılığıyla hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Organik takipçi desteğini hesaplarınıza sunuyoruz.

Dijital Reklamcılık

Sponsorlu reklamlar, Google Ads reklamları ve daha birçok farklı çalışmayla dijital dünyada fark yaratmanız için kesintisiz destek sunuyoruz.

Web tasarım hizmetimizi danışmanlık ve yönetim desteğiyle pekiştiriyor dijital dünyada fark yaratan adımlar atıyoruz.
Zeyttiin Danışmanlık Ajansı
UX/IX Tasarım

UX/IX Tasarım

Kullanıcı deneyimi test edilmiş işlevsel, hızlı ve hedef odaklı tasarımlarla dijital dünyada donanımı olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button