Previous
Next

Geleceği Gören Yaklaşımlarla Geliştiren Tasarımlara İmza Atıyoruz

E-Ticaret web sitenizi dünü ve bugünü yakalayan hazır şablonlarla değil geleceği öngören tasarımlarla hazırlanıyor.

Hedef kitlenizi tanıyor, araştırıyor ve UI-UX tasarımlarla hedef kitlenize hitap eden bir tasarım gerçekleştiriyoruz.

ARGE çalışmalarımızla birlikte sitenizi uluslararası gelişmeleri takip ederek en güncel donanımlarla sitenizi teslim ediyoruz.

E-Ticaret hikayenize güvenle adım atmak, memnuniyetle adımlarınızı sürdürmek ve başarıyı yakalamak için bizi tercih edin.

Hedef Kitleye Uygun Özgün Tasarımlar

image

UI-UX Tasarım

Hedef kitlenize özel olarak hazırlanmış kullanıcı dostu web tasarımlarla sitenizi ziyaret eden kullanıcılara muhteşem bir arayüz sunuyoruz.

image

SEO Mühendisliği

SEO için temelleri tasarım aşamasında atıyoruz. Böylelikle arama motorları sitenizi kullanıcı deneyimi için en iyi şekilde puanlayacak.

image

Güçlü Altyapı

E-Ticarete özgün ve özel güçlendirilmiş altyapılarla ticaretinizi güvende tutuyoruz. Müşterilerinize ve size güven veren altyapılara sahibiz.

image

Entegrasyon

Yönetim panelinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz yönetim entegrasyonları ile işinizi tek bir panelden vakit kaybetmeden yöneteceksiniz.

Mağaza Geliştirme

Hepsi Burada
Trendyol
Çiçeksepeti-N11
Amazon
Trendyol
Etsy

Satışlarınızı tek platformdan yönetebileceğiniz geliştirme ve entegrasyon çalışmaları ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Stok problemi olmadan, zaman kaybetmeden bütün mağazalarınızı tek bir platformdan yönetebilirsin. Entegrasyon çalışmalarıyla birlikte sadece siten üzerinden bütün satışlarını kontrol edebilirsin.

Web Tasarım-ARGE

E-Ticaret geliştirme hizmetlerimizle işinize değer katın.

Muhasebe, kargo ve ödeme sistemlerinin entegre edildiği SEO mühendisliğiyle hazırlanmış güçlü altyapıya sahip e-ticaret sitesini tasarlıyoruz. Uluslararası gelişmelere göre en güncel e-ticaret sitesiyle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Nasıl Tasarım Geliştiriyoruz?

Hedef kitlenizin sektördeki yorumları, dijital platformlarda ki davranışları incelenerek kullanıcı deneyimleri sitenizin tasarımına fayda sağlayacak vizyonla yansıtılır.

Sektörünüzde yer alan renkler, hedef kitlenin beklentileri, ürün ve hizmetlerinizin detayları araştırılarak sitenize yansıtılır.

Sektör analizinden elde edilen veriler çerçevesinde rakiplerinizin yaptığı çalışmalar ele alınır. Rakiplerinizde olup bizde olmayanlar tespit edilerek önce eksiklikleri giderecek bir plan oluşturulur. Rakiplerin eksikliklerini belirleyerek fark yaratacağımız özellikler sitemize eklenir.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların kolaylıkla hakim olabileceği bir arayüz ve yönetcilerin de kolayca yönetebileceği bir yönetim paneli oluşturuyoruz.

Sitenizin görünümünün onaylanmasıyla birlikte rakip ve sektör analizlerinden elde edilen verilerle özgün, kullanıcıya fayda sağlayan ve funnel oluşturabilen içerikler web sitenize yansıtılır.

ERP, CRM, CMS, ödeme sistemleri, lojistik yönetim gibi entegrasyonları ekleyerek sitenizi daha verimli ve kolay yönetilebilir hale getiriyoruz.

Bizi Farklı Kılan Özelliklerimiz Var!

Tasarım

Sektörünüze en uygun temalar, üst düzey güvenlik, işinize değer katan entegrasyonlar, UI-UX Tasarımlar… Hayallerinizi okuyan, müşterilerinize dokunan tasarımlar hazırlıyoruz.

Tasarımlarımızla

  • Müşterilerinizin güvenini kazanın.
  • Müşteri kitlenizi genişletin.
  • Dönüşümlerinizi artırın.

Araştırma Geliştirme

Ziyaretçilerin tasarımlara karşı verdiği tepkiler, yeni e-ticaret sistemleri, pazar keşifleri… Sizler için araştırıyor ve en güncel gelişmeleri sizlere sunarak birlikte gelişmeye devam ediyoruz.

ARGE Hizmetimizle

  • Müşterilerinize yeni fırsatlar ve kolaylıklar tanıyın.
  • Cironuzu artıracak adımları vakit kaybetmeden atın.
  • Sürekli gelişme motivasyonu ile işinize değer katın.
60
Daha Fazla Vakit Kaybetme!

Sizlere kesinlikle hazır şablonlar sunmuyoruz. Çünkü her müşterinin, her sektörün ve her ürün kategorisinin farklı bir doğası var. Tasarım ekibimiz yaptığı tasarıma sizin hayallerinizi, kurumsal renklerinizi ve işinizdeki kalitenizi yansıtmak istiyor.

Hayallerinizden esinlenen tasarımlarla müşteri kitlenizle kuracağınız bağı güçlendirmek için hemen teklif oluşturabilirsiniz. 

E-Ticarete Dair Herşey

4 Şubat 2022 zeytinadmin

Bir E-ticaret Sitesinde Olması Gereken 10 Özellik

Her e-ticaret sitesinin satış yapabilmesi ve rekabetçi kalması için sahip olması gereken belirli unsurlar vardır. İşte çevrimiçi alışveriş yapanları çekmek...

3 Şubat 2022 zeytinadmin

E-Ticaret İş Planı: Başarıya Giden Yol Haritası Nasıl Hazırlanır?

Bir e-ticaret işletmesi kurmayı planlıyorsanız, stratejinizi önemli pazar ve teknoloji araştırmaları üzerine inşa etmeniz gerekir. Çevrimiçi mağazanızın fizibilitesini değerlendirmek, pazardaki...

2 Şubat 2022 zeytinadmin

E-Ticarete Nasıl Başlanır ve İş Modelleri Nelerdir?

E-ticaret pazarı günden güne büyüyen ve gelişen bir Pazar haline geldi. Hem de, 2020 yılında 3,53 trilyon dolar tutarında olan...

4 Temmuz 2021 zeytinadmin

Dijital Pazarlamada Sosyal Medya Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dijital Pazarlamada Sosyal Medya Kullanımı Nasıl Olmalıdır? Sosyal medya ve dijital pazarlama bugün ayrılmaz bir ikili olarak değerlendirilebilir. Milyonlarca kullanıcıları...

10 Ocak 2021 zeytinadmin

Shopier Nedir? Shopier ile E-Ticarete Başla!

Shopier nedir? Sorusuna cevap arıyorsanız muhtemelen daha az sermaye ile e-ticarete daha sağlıklı adım atmak isteyenlerden olabilirsiniz. Ayrıca bürokrasi konusunda yaşanacak...

10 Ocak 2021 zeytinadmin

E-Ticaret Ürün Açıklaması Nasıl Olmalıdır?

Ürün Açıklaması Nasıl Yapılır? Uygulamalı Anlatım! E-Ticaret ürün açıklamaları ve fotoğrafları sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için son derece önemlidir. Çünkü...

Call Now Button